Czym jest kącik adopcyjny

Kociaczek to wyjątkowy serwis internetowy ułatwiający adopcję kotów. Skierowany jest do wszystkich, którym los bezdomnych i niechcianych kociaków nie jest obojętny. Polecany głównie organizacjom zajmującym się opieką oraz szukaniem nowych domów swoim czworonożnym podopiecznym, ale również tym, którzy na własną rękę zajmują się pomocą bezdomnym zwierzakom. Jesteśmy przekonani, że internetowy kącik adopcyjny pomoże jeszcze skuteczniej pomagać naszym cudownym pupilom.

Mamy nadzieję, że wielu z odwiedzających nas internautów zakocha się od pierwszego wejrzenia w prześlicznych czworonogach i zapragnie wziąć je do domu. Każdy z kociaków na to czeka i na to zasługuje. Staraliśmy się tak stworzyć serwis, by każdy mógł w łatwy sposób znaleźć wymarzonego pupila. Do dyspozycji jest nie tylko czytelne menu, ale także bardzo dokładny opis każdego kociaka. Każde z ogłoszeń opatrzone jest również zdjęciami, co pozwala jeszcze bardziej przekonać się o słuszności wyboru. Dokładamy wszelkich starań, by każde z ogłoszeń adopcyjnych było jak najstaranniej opisane.

Jeśli szukasz pupila z okolicy czy też w określonym wieku, znajdziesz go w serwisie adopcyjnym Kociaczek. W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki, która znacznie ułatwi znalezienie wymarzonego kociaczka. Tą i wiele innych, pomocnych i innowacyjnych funkcjonalności znajdziecie w naszym serwisie.

Pamiętać należy o tym, iż wszystkie kociaki prezentowane w serwisie są do bezpłatnej adopcji. Nie jest dopuszczalna żadna zapłata za zwierzaka. Wszystkie tego typu ogłoszenia będą z całą pewnością usuwane. W przypadku chęci pomocy materialnej należy kontaktować się bezpośrednio z wybraną organizacją, omijając w tyn sposób serwis adopcyjny Kociaczek.