FFA Łódź

  • FFA Łódź
  • Miasto: Łódź (Łódzkie)
  • Osoba kontaktowa: Anna Skrzycka
  • Numer telefonu: 600 985 675
  • Ostatnie logowanie: 01.01.1970 01:00
  • Identyfikator użytkownika: 36

Jesteśmy grupą osób, które nie potrafią przejść obojętnie obok potrzebujących pomocy, porzuconych, niechcianym i nikomu niepotrzebnych zwierząt.
Oddział Łódzki Fundacji For Animals rozpoczął swoje działania w końcu 2007 roku. Nie otrzymujemy żadnych funduszy od władz miasta ani gminy. Nie mamy biur, etatów i samodzielnie z własnych środków płacimy za kocie jedzenie, żwirek, paliwo - środki pozyskane na konto fundacji przeznaczamy tylko i wyłącznie na sterylizację i leczenie zwierzaków - przede wszystkim tych wolnożyjących.
Czasami jest nam bardzo trudno, ale nie poddajemy się - rezultaty działań FFA w latach 2008-2011 to:
• ponad 1500 sterylek i kastracji,
• ponad 700 wyadoptowanych kotów, także kilkanaście psiaków.
Oprócz tego cały czas leczymy koty wolnożyjące, karmicielom dostarczamy środki na odrobaczenie i - w sytuacjach awaryjnych - karmę.
Naszym priorytetem jest kastracja i sterylizacja kotów i psów wolnożyjących - najskuteczniejsza, najbardziej humanitarna metoda ograniczania nadpopulacji i bezdomności zwierząt. Najbardziej potrzebujące, chore lub nieradzące sobie z życiem na wolności dorosłe zwierzaki i wszystkie maluszki trafiają do naszych mieszkań - tzw domów tymczasowych - i szukamy im domów stałych.
W kolejny lata wchodzimy z jeszcze większymi potrzebami - mimo że nie reklamujemy się nigdzie, nawet na opisywanie naszych działań na fundacyjnej stronie nie mamy czasu, nasze telefony krążą po mieście, ciągle ktoś prosi o pomoc dla zwierzaków. Staramy się nie odmawiać, zawsze pomóc w jak największym zakresie - w ramach naszych możliwości finansowych i czasowych.
Już czekają na sterylizacje i kastracje kolejne koty, ponad 80 czeka na adopcję w naszych prywatnych mieszkaniach - domach tymczasowych. Już leczymy kolejne wolnożyjące koty i kilka psów z wypadków w szpitaliku dla zwierząt…
Ciągle liczymy na pomoc i dobre serce ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Jeżeli chcecie wesprzeć nas finansowo - podajemy nasze dane:
Fundacja For Animals Oddział Łódź
konto 60 1370 1170 0000 1706 4855 2200
KRS 0000 265 307
NIP: 629-23-49-958
Prowadzimy także zbiórkę pieniążków do skarbon stacjonarnych w ramach zbiórki publicznej na terenie Łodzi i okolic - jeśli zechcesz postawić naszą puszkę w swoim zakładzie, biurze lub lokalu to dzięki Tobie inni też będą mieli szanse pomocy potrzebującym zwierzakom.
I oczywiście można nas wspomóc przekazaniem nam 1% podatku dochodowego - jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Wystarczy w PIT wpisać numer KRS 0000 265 307 oraz nazwę naszej grupy - Fundacja For Animals - Łódź.


W tej chwili brak jest ogłoszeń do wyświetlenia.