Miki i Lula

  • Miki i Lula
  • Miki i Lula
  • Miki i Lula
  • Miki i Lula
  • Miki i Lula
  • Płeć: Miot, 5 miesięcy
  • Ogłoszenie: 9670
  • Miasto: Łódź (łódzkie)
  • Opiekun: Kotylion

Miki i Lula – w poszukiwaniu domu

Miki i Lula to kocie rodzeństwo, któremu znaczna część kociego dzieciństwa upłynęła na wizytach w lecznicach. Miały koci katar, świerzb, grzybicę. Do tego dołączyły się uporczywe biegunki (Luli wypadł nawet odbyt), ale wszystko to już przeszłość - od dwóch miesięcy kotki są pod opieką finansową fundacji Kotylion, co okazało się startem ku lepszemu losowi. Do domu tymczasowego trafiły zaopatrzone w leki i maści na grzybicę skóry. Futerko już odrosło, dzieciaki dostają preparat na podniesienie odporności, żeby je przygotować do szczepień.

Kotki mają około 14 tygodni. Są odrobaczone, zaczipowane, pod opieką weterynaryjną lecznicy, współpracującej z Kotylionem, gdzie w odpowiednim momencie zostaną zaszczepione. Kociaki rozglądają się już za prawdziwym, stałym domem.

Miki to szary Kocurek o zielonych oczach. Śmiesznie pręży niezbyt długi ogonek. Ma pogodne, przyjazne usposobienie i jest pozytywnie nastawiony do innych kotów. Ma prześliczny pyszczek z wiecznym wyrazem zadziwienia. Lula ma jedwabiste czarne futerko z jasnym podszerstkiem i pojedynczymi białymi kłaczkami oraz bardzo długi ogonek, który potrafi najeżyć jak szczotkę do butelek. Jest niezwykle zwinna, chociaż w swojej nieśmiałości nie zdaje sobie z tego sprawy. Kotka pięknie bawi się sama piłeczkami, myszkami, trawkami, szaleje w tunelu. Wzięta na ręce pokornieje, poddaje się dotykowi i cichutko mruczy. Miki jest odważny i śmiało podchodzi do kotów-rezydentów. Lula zachowuje nieco rezerwy - to taka cicha woda, łagodna i potulna ale serduszko ma mężne.

Kocie rodzeństwo nadal jest pod opieką weterynarzy i regularnie jeździ na wizyty kontrolne. Mikiego i Lulę można wspomóc dokonując jednorazowej wpłaty lub obejmując maluchy adopcją wirtualną.

Kontakt w sprawie kociaków: Anna 883 965 955

Eksportuj ogłoszenie Eksportuj ogłoszenie Pobierz PDF Pobierz ZIP


Skontaktuj się z opiekunem
Powiadom znajomego

Zaloguj się by zgłosić nieprawidłowości w ogłoszeniu.
Ogłoszenie ważne do dnia: 08.11.2017.
Odsłon strony ogłoszenia: 36.
Numer ogłoszenia: 9670.