SCHRONISKO MEDOR

  • SCHRONISKO MEDOR
  • Miasto: Zgierz (Łódzkie)
  • Osoba kontaktowa: Dagmara i Dominika Andrzejewskie
  • Numer telefonu: 506761221
  • Ostatnie logowanie: 06.06.2017 18:24
  • Identyfikator użytkownika: 92

Fundacja "Medor" - Przyjaciele bezdomnych Zwierząt

Organizacja Pożytku Publicznego w skrócie OPP wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego dnia 19.01.2005 pod numerem KRS 0000226639
REGON 473303346
NIP 732-20-15-488

Mająca siedzibę w Zgierzu przy ul. Uroczej 9, wpisana do rejestru sądowego (pod nr 0000226639) jako organizacja pożytku publicznego apeluje do Państwa o dokonywanie darowizn pieniężnych na rzecz naszej Fundacji.

Fundację założyła grupa wolontariuszy, która nie zważając na biedę i sytuację społeczną panującą w Zgierzu zajęła się problemem, którego nie dostrzegały żadne władze, a który należy do zadań własnych każdej gminy - a mianowicie - bezpańskimi zwierzętami.
Wydzierżawiliśmy od miasta grunt, uzbroiliśmy teren i przystąpiliśmy do budowy schroniska. Teren ok. 1 ha został ogrodzony, wybudowano kilka boksów i postawiono kilkanaście bud dla psów, wybudowano kociarnię oraz rozpoczęto remont budynku, w którym mieściłyby się kuchnia, izolatka, pomieszczenia gospodarcze i inne niezbędne w schronisku pomieszczenia. Cała ta inwestycja została przeprowadzona prywatnymi środkami finansowymi. Do chwili obecnej trwa rozbudowa zarówno części gospodarczo-administracyjnej azylu, jak i "mieszkalnej" dla zwierząt.

Do 2007r. nie otrzymywaliśmy żadnej dotacji od władz miasta Zgierza! Obecnie znów utrzymujemy się dzięki darczyńcom, miasto Zgierz i obecne władze nas nie dotują. Pieniędzy starczy wyłącznie do stycznia.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA UTRZYMYWANIE AZYLU PRZEZ 5 LAT! BEZ WAS NIE PRZYGARNĘLIBYŚMY 1000 PSÓW I 400 KOTÓW! DZIĘKI WAM WSZYSTKIE SUCZKI I KOTKI BYŁY WYSTERYLIZOWANE, A WSZYSTKIE ZWIERZĘTA MIAŁY POTRZEBY SĄ BARDZO DUŻE, MAMY PIĘKNY TEREN, KTÓRY CHCIELIBYŚMY MĄDRZE ZAGOSPODAROWAĆ, A ZWIERZĘTOM STWORZYĆ PRAWDZIWY AZYL POD PSIĄ GWIAZDĄ! OBIECUJEMY, ŻE NIE ZMARNUJEMY ANI GROSZA Z TEGO, CO NAM WYBUDOWALIŚMY WIELE BOKSÓW, ALE NADAL POTRZEBUJEMY FUNDUSZY BY POSTAWIĆ NOWE KOSZT 1 BOKSU WYNOSI OK 3 TYS. ZŁOTYCH.


W tej chwili brak jest ogłoszeń do wyświetlenia.