Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?

 • Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?
 • Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?
 • Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?
 • Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?
 • Śmietanka i Fey kto pokocha te cudne koteczki?
 • Płeć: Kotka, 1 rok
 • Ogłoszenie: 9470
 • Miasto: Poznań (Wielkopolskie)
 • Opiekun: Fdz.Animalia
 • Osoba kontaktowa: Justyna Sobkowiak
 • Imię: Śmietanka i Fey

Fey jest drobną i pełną gracji kocią pięknością. A pierwszy rzut oka wygląda na o wiele spokojniejszą niż jej bracia - aczkolwiek to tylko pozory, gdyż nie brak w niej iskry szaleństwa, gdy chodzi o zabawę. Wtedy wychodzi z niej prawdziwy dzikusek. Fey jest pełna energii, uwielbia kocie zapasy, zabawy piórkami i wędkami. Dobrze czuje się w towarzystwie swojego rodzeństwa i innych kotów – jednak pod warunkiem, że kocie relacje tworzone są na jej zasadach. Fey po prostu, tak jak każda kocica, lubi rządzić. To ona wszystkich ustawia.

Najsilniejsza więź łączy ją z jej mamką – Śmietaną. Śmietanka to młoda kotka o bardzo silnym instynkcie macierzyńskim. Gdy trafiła do fundacji wyglądała bardzo źle – była mocno wychudzona, nie chciała jeść. W momencie, gdy w domu tymczasowym pojawiły się kociaki od razu odżyła. Przestała grymasić i zaczęła jeść, jak przystało na kotkę karmiącą. Na ten moment jest już w świetnej formie – nabrała ciała, jej sierść jest bardziej miękka i lśniąca. Kotka stała się bardziej skora do zabawy, a więc radośniejsza. Kocięta traktuje jakby byłyby jej własnym potomstwem – ogrzewa je, wylizuje, pilnuje ich.

Ze względu na tę kocią miłość postanowiliśmy, że mała Fey zostanie adoptowana tylko i wyłącznie w dwupaku wraz z Śmietanką. Nie chcemy, aby ta druga znowu podupadła na zdrowiu – tym bardziej, że opieka nad kociętami doskonale jej służy.

Kotki są już w pełni gotowe do adopcji – zostały odrobaczone i zaszczepione. Śmietanka jest wykastrowana, Fey jeszcze nie (osoba adoptująca parę zobowiązana jest do zlecenia weterynarzowi zabiegu kastracji kotki w wyznaczonym przez nas terminie). Obie kotki załatwiają się do kuwety i korzystają z drapaka.

Zainteresowanych adopcją Fey i Śmietanki prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt : adopcje.animalia@gmail.com

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję - opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat.

Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Eksportuj ogłoszenie Eksportuj ogłoszenie Pobierz PDF Pobierz ZIP


Skontaktuj się z opiekunem
Powiadom znajomego

Zaloguj się by zgłosić nieprawidłowości w ogłoszeniu.
Ogłoszenie ważne do dnia: 24.10.2017.
Odsłon strony ogłoszenia: 89.
Numer ogłoszenia: 9470.