u7kotow

  • u7kotow
  • Miasto: Wrocław (Dolnośląskie)
  • Osoba kontaktowa: Aleksandra Kaptacz - Włodarczyk
  • Ostatnie logowanie: 01.01.1970 01:00
  • Identyfikator użytkownika: 9

Wszystko zaczęło się z.. miłości, z miłości do kotów :) Koty były w moim życiu „od zawsze”. Kiedy poznałam Tomka, mojego męża, stwierdziliśmy, że chcemy swój czas i energię poświęcić na ratowanie tych zwierząt. I tak, we wrześniu 2011 roku, powstał dom tymczasowy „U 7 Kotów”. Działamy głównie na terenie Śląska, koty znajdują u nas ciepły dom, pełną miskę, lecz przede wszystkim dużo miłości i cierpliwości. Oczywiście sami nie dalibyśmy rady w prowadzeniu domu, dlatego w działalności wspierają nas osoby prywatne, lecz także śląskie fundacje, które na co dzień pomagają zwierzętom. Nie poradzilibyśmy sobie także bez nieocenionej pomocy weterynarzy z jednej z zabrzańskich przychodni. I tak dzięki nim, wszystkie koty, które opuszczają nasz dom tymczasowy są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane (lub jeśli kot jest na to za młody, zobowiązani są do tego właściciele).
Nasza opieka nad kotami nie kończy się z chwilą podpisania umowy adopcyjnej. Przeprowadzamy wizyty przed i poadopcyjne, z każdym domem utrzymujemy też dalszy kontakt.

Pomóc naszym podopiecznym może każdy. Istnieje możliwość wirtualnej adopcji kota, można przysłać kocie jedzonko, wesprzeć nas finansowo, ale najlepiej zabrać kota do siebie i stworzyć mu wspaniały dom, za co koty z pewnością odwdzięczą się mruczeniem i miłością.

Zapraszam na facebookową stronę naszego DT.

https://www.facebook.com/U7Kotow


W tej chwili brak jest ogłoszeń do wyświetlenia.